תהליך גירושים שבו מוערבים ילדים הנו תהליך מורכב יותר שבו נדרשות החלטות חשובות בדבר עלות מזונות ומשמורת הילדים. להלן תחומים נוספים בנושא:

גישור – למצוא את הפתרון הטוב ביותר לגירושין עם מגשר כאשר ישנם ילדים באמצע.
הסכם גירושין – הסכם שמכיל את כל הנקודות החשובות לעתיד טוב יותר עם הילדים.
מזונות – אילו נקודות חשובות ליישום ועל מה בהחלט לא לוותר.
גישור גירושין – אנו כאן לשירותכם עם שירות שיעשה עבורכם הבדל.

לנושא הבא בתחום ←  דמי מזונות זונות מינימליים
תקציר מאמר :

השפעות ארוכות טווח של גירושין וילדים

רוב ההשפעות על ילדים אשר חוו בצורה טראומטית את הגירושין של הוריהם באות לידי ביטוי בטווח הרחוק. מיד לאחר הגירושין ברוב המקרים לא תשימו לב לשינויים שהילדים עוברים – ורק לאחר מספר חודשים או אפילו רק לאחר מספר שנים תתחילו לראות שינויים באורח החיים של הילדים הנובע בעיקר מהחוויות הטראומטיות אותן הם עברו.
לרוב ילדים להורים גרושים יהיו הרבה יותר חשדניים במערכות יחסים עתידיות, במחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות יותר ויותר ילדים להורים גרושים חווים קשיים הסתגלותיים במקומות עבודה ובלימודים – אחוז קטן נושר ממקומות עבודה ולימודים, וחלק מהילדים פשוט צריך להתאמץ יתר על המידה על מנת להביא את עצמו לידיי ביטוי בצורה הטובה ביותר. להמשך
ראשית בשביל לשלב בין גירושים וילדים חשוב מאוד להיות כל הזמן עם יד על הדופק, ואך מוטב לערב פסיכולוג ילדים או כל דמות מקצועית אחרת אשר תלווה את הילדים לאורך כל התהליך ותגרום להם לשתף ולהסביר מה מפריע להם ומה גורם להם לחרדות. במידה ותדעו לשלב בין גירושים וילדים בצורה טובה, לא רק שזה יהיה חשוב מאוד עבור הילדים שלכם אלא גם יגרום לגירושים שלהם להיות הרבה יותר שקטים ורגועים.
גירושים יכולים להיות עניין לא פשוט בכלל, אלמנט נוסף שעשוי להשפיע על מורכבות העניין טמון במעורבותם של ילדים משותפים אשר גורמים לשני הצדדים לרצות ולקבל את המשמורת על הילדים.
גירושים וילדים זהו דבר שאסור להקל בו ראש, בטח כאשר מדובר בילדים קטנים אשר יכולים לקבל את הגירושים בצורה קשה אשר עשויה להשפיע על העתיד שלהם ולגרום להם ללא מעט צלקות. אז איך ניתן לשלב גירושים וילדים בצורה שבה הפגיעה תהיה מינימלית אך במקביל גם התועלת תהיה מרבית?

גירושים וילדים

למידע נוסף התקשרו  072-3935235