דף הבית >> שאלות ותשובות >> אילו שירותים מספקים המגשרים לזוגות לפני גירושין
אילו שירותים מספק המגשר לזוגות לפני גירושין?

המגשר אינו מגיע על מנת לנסות ולפייס בין בני הזוג, ההחלטה להגיע למגשר אמורה להגיע אחרי שניסיתם את כל האפשרויות להגיע לשלום בית, תפקידו של המגשר הוא לדאוג שבני הזוג יגיעו להסכמה על חלוקת הרכוש, הסכמי מזונות והסכמי הראייה של בני הזוג עם הילדים.
השירותים אותם מספקים המגשרים לזוגות בארץ הינם רבים ומגוונים. לרוב השירותים הבסיסיים אותם מספקים כל המגשרים הם – שירות של חלוקת הרכוש והעתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג, במסגרת השירות הזה יקבע הסכום אותו אחד מבני הזוג ישלם כמזונות והאופן שבו כל בן זוג ישתתף בהוצאות של הילדים ושאר בני המשפחה.
שירות נוסף אותו תוכלו למצוא הנו עזרה ועצות באופן שבו תחלקו את החיים המשפחתיים, בין אם הינכם מעוניינים בניתוק מלא האחד מהשני או בניתוק חלקי שנועד בעיקר על מנת לשמר את המסגרת המשפחתית עבור הילדים או שאר בני המשפחה.

האם מגשר יכול לקבוע הסכם גירושין?

למגשר אין סמכות לאשר או לדחות הסכם גירושין, הסמכות הבלעדית בתחום הזה היא של בית המשפט לענייני משפחה. המגשר יבנה ביחד איתכם את העקרונות הנדרשים ליישום הסכם הגירושים האידיאלי עבור כל אחד מהצדדים, ולאחר הסכמת שני הצדדים וקבלת ייעוץ משפטי, הוא יביא אותו בפני שופט על מנת לתת להסכם את הסכמת בית המשפט ובעצם להכניסו לתוקף מאותו הרגע. 

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף

שעות פעילות 09:00-17:00
    ימי פעילות א '- ה'
החוק נכון להיום מחייב זוגות אשר רוצים להתגרש לפנות להליך גישור על מנת ליישב ולפתור את המחלוקות, כל זאת על מנת לנסות ולהגיע לעמק השווה ולמצב שבו שני הצדדים מתרצים ולא נכנסים למלחמת אגו דרך בית משפט או דרך הרבנות. החוק החדש מחייב כי לפני הגשת תביעה או לפני כל התחלה של הליך משפטי כזה או אחר על כל זוג להגיע לפחות ל-4 פגישות עם מגשר מוסמך על מנת לנסות ולהגיע להבנות ולהסכמות בעניינים המרכזיים שעליהם יש מחלוקת.

אילו שירותים מספקים המגשרים לפני גירושין

למידע נוסף התקשרו 072-3935235