דף הבית >> מזונות
במרכז של כל הסכם עתידי בין בני זוג הנמצאים בהליך גירושין נמצאים הילדים, הסכם המזונות הוא גולת הכותרת של ההסכם כאשר כל צד מושך לכיוונו ומנסה לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורו. המגשר מסייע לצדדים לקבוע את סכום מזונות שיידרש על מנת לקיים את הילדים בצורה הטובה ביותר ולא לפגוע באיכות חייהם לאור היותם ילדי הורים גרושים.
הסיטואציה האידיאלית מבחינת כל הצדדים היא להגיע להסכם מוסכם מראש על ידי הבעל והאישה אודות סכום התשלום החודשי ועל הסיטואציות בהם תהיה הוצאה משותפת של שני הצדדים. במקרים של מחלוקת על סכום המזונות והנושאים עליהם תהיה הוצאה משותפת, מגשר מיומן ומנוסה אשר מביא איתו ידע וניסיון רב ידע להבין את פני השטח ויקבע סכום מזונות ואת אופן חלוקת ההוצאות לרווחת כל הצדדים המעורבים.

תשלום מזונות

הילדים בראש סדר העדיפויות

הסכם מזונות לא אמור לממן או לכלכל את הגבר או את האישה, מדובר בסכום שכל כולו מוקדש לילדים – החשיבה מאחורי הסכום הזה היא להמשיך לתת לילדים את התנאים הסוציאליים הטובים ביותר. הילדים לא צריכים לשלם את המחיר על המחלוקות של ההורים, ולכן המגשר מסייע לצדדים להגיע להסכם שהחלק המרכזי בו הוא המזונות, הסדרי ראייה וכן הלאה.
על ההורים להבין כי לכל אורך התהליך עליהם לשים את האגו בצד ולחשוב כי ילדיהם אינם צריכים לשלם על המחלוקות ביניהם. המגשר שם לו למטרה לנסות להבין את המצב בצורה המהירה ביותר ובכמות פגישות מינימאלית וכך כמעט ולא תהיה פגיעה באורח חייהם של הילדים.
מזונות אישה ,מזונות אישה זמניים , מזונות אישה עובדת , מזונות אישה לא עובדת ,מזונות אישה גרושה ,מזונות ילדים 2016 /2015 ,מזונות ילדים מינימום, מזונות ילדים בבית הדין הרבני, מזונות ילדים במשמורת משוטפת , מזונות ילד אחד ,מזונות ילד נכה , מזונות ילד מורד ,מזונות גירושין ,מזונות גרושה ,תשלום מזונות גירושין ,דמי מזונות גירושים ,מזונות גישור

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף

שעות פעילות 09:00-17:00
     ימי פעילות א '- ה'
הליך גישור גירושין שם את הילדים בראש סדר העדיפויות, לעיתים מכורח הנסיבות הילדים הם הנפגעים העיקריים מכל הליך הגירושין – הם אינם מבינים לעומק את מהות ההליך ונמצאים במצב פגיע ביותר. המגשר שם לו למטרה לסיים את הליך הגישור בצורה המהירה ביותר, כך הילדים יפגעו בצורה מינימלית ככל הניתן.

מזונות - מזונות ילדים - מזונות אישה : הכול על חישוב דמי מזונות

למידע נוסף התקשרו 072-3935235