פתיחת תיק גירושין – איך עושים זאת?

תיק גירושין הינו עניין אשר משתנה מאדם לאדם, כל אדם צריך לפתוח ולערוך תיק גירושין בצורה שונה ולכן חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע בדמות מגשר במקצועו אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויוכל לכוון אתכם בצורה נכונה אם במידת הצורך אל הערכאה המשפטית במקרים שאינם פשוטים או להסכם קביל על שני הצדדים וקבלת תוקף משפטי מבית הדין הרבני לאחר קבלת הגט.
למעט התשלום אותו תאלצו לשלם על העזרה המקצועית של המגשר אותו שכרתם במטרה לסייע לכם בהליך הגירושין, יהיה עליכם לשלם סכום של קרוב ל-800 ₪ על פתיחת התיק וניהולו על ידי בית הדין.

תיק גירושין או מגשר גירושין – איזה אופציה טובה יותר?

פתיחת תיק גירושין הינה החלטה דרסטית של אחד מהצדדים, לרוב מדובר באופציה שהיא ברירת המחדל לאחר שהצדדים הגיעו למבוי סתום ואינם יכולים להגיע להחלטה באופן עצמאי. משימתו הראשית של מגשר גירושין היא לעזור לבני הזוג שהגיעו למצב של פתיחת תיק גירושין בבית המשפט או בבית דין רבני, על ידי הגעה להסכם שמוסכם על כל הצדדים ושומר על הילדים בצורה האולטימטיבית.
תיק גירושין מהווה חלק בלתי נפרד משלב הגירושין, אך לפעמים כאשר הנישואים הגיעו למבוי סתום וכל שיחה בין בני הזוג הופכת לפיצוץ של ממש – מגשר מהווה חלק בלתי נפרד אשר  יצליח ברוב המקרים להביא את בני הזוג למצב שהם יכולים לדון על הסכם בצורה הגיונית ומחושבת, על מנת להגיע לפתרון מוסכם. במקרים קשים שבהן אין הסכמה בין הצדדים – תהיה חייבת התערבות בית לצורך הכרעה. במידה והליך הגירושין נעשה בצורה מבוקרת לכל אורכו, ובני הזוג מבינים את חשיבות העניין של הגעה להסכם מהיר ואידיאלי עבור כל הצדדים – ללא ספק מגשר יצליח להגיע להסכם אשר מתאים לכולם, כך לא תצטרכו בפתיחת תיק גירושין בבית המשפט אלא פתרון הסאגה בבית הדין הרבני בלבד. 

מגשר גירושין בחיפה

מרכז גישור המגשרים – סניף גישור גירושין חיפה

סניף מרכז גישור המגשרים בחיפה מאפשר לבני הזוג, לבצע את תהליך הגירושין שלהם
 בדרך הסכמה וגישור, כך שבחירת תהליך גירושין בדרך הגישור תאפשר להם להמשיך בחייהם בצורה המיטבית ללא סבל ובזבוז זמן מיותרים בניהול סכסוך גירושין ארוך מכאיב ויקר. באים יבחרו בכיוון של תהליך גישור יוכלו להמנע מהנצחת הסכסוך והמשך מלחמות בבתי משפט,שכירת עורכי דין לכל צד, דיונים הולכים וחוזרים וכל המשתמע מכך.

 מרכז המגשרים מפעילים סניף גישור בחיפה

המגשרים שלנו מנוסים ומקצועיים מאוד וכבר ליוו זוגות רבים בתהליך גישור גירושין בהסכמה בעיר חיפה ובסביבה הקרובה. הזוגות הפונים אלינו נהנים מתהליך גישור נוח, זמין וקרוב למקום מגוריהם. תהליך גישור גירושין בחיפה מהיר הרבה יותר מתהליך גירושין הרגיל בבתי המשפט בחיפה וכן תהליך זה פשוט וזול בהרבה מתהליך המערב עורכי דין לכל בן זוג בנפרד. במקרים אלה לרוב ההתדינות אורכת עד מספר שנים בבית המשפט, עד להגעה להסכם גירושין המקובל על שני הצדדים במלואו.

רצוי לציין כי בסיום התהליך דרך מרכז המגשרים שלנו בסניף חיפה יקבלו בני הזוג /הפרודים הסכם גירושין בעל תוקף משפטי מלא המכסה את כל הפרדה וההתנהלות ביניהם בהווה וכן איך יתנהלו בעתיד.

אנו במרכז גישור המגשרים בעיר חיפה מציעים לכם הזוגות המגיעים לאתרנו - באם הגעתם כזוג המוכן להתחלת התהליך מידי, או באים הגעתם אלינו כרגע כצד יחיד לפני סגירת הקונספט עם בן הזוג, ליצור עמנו קשר ואו להשאיר פניה כאן במרכז גישור המגשרים בחיפה. אנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים בהם תוכלו ללמוד יותר על תהליך הגישור ויתרונותיו הרבים העולים כמה מונים אל מול כל תהליך אחר (גם אם מדובר בנכסים וסכומי כסף נכבדים, גם לזה יש פתרון דרכנו – אקטואר). ניתן כמובן להמשיך לקבל מידע רב כאן באתר פשוט כנסו לדפים הבאים:


במידה ואתם כבר מיודעים ומוכנים להתחלת התהליך אנו נקבע לכם פגישה ראשונית ללא התחייבות מצדכם לתקופה/או לסיום התהליך.
פגישה זו הנה בעלות מופחתת מאוד ויש אפשרות לקבל זיכוי עליה באופן מלא במידה ותבחרו בסיומה של הפגישה (כך אנו מאמינים שיקרה) להמשיך בתהליך המלא דרכנו.
בפגישה זו נכיר אחד את השני בצורה טובה ותקבלו הסבר מדוייק איך ומה יתקיים בתהליך הגישור המלא ובמידה ותחליטו להמשיך בתהליך הגישור נקבע בו במקום את הפגישות הנוספות בהתאם לחבילה שתבחרו.


גישור גירושין בהסכמה - מה הדבר החשוב שצריך לדעת לפני הכול?

מה שכדאי לזכור מתחילת התהליך הוא שעד סופו נטפל בכל הנושאים החשובים המכסים את הסכם הגירושין בהסכמה בין שני הצדדים.
אתם ולא עורכי דין או שופט תסכמו הכול (בעזרת המגשר ותהליך הגישור המלא) בינכם  בצורה הטובה ביותר עבורכם ואתם תכניסו לתוכו את כל הדברים שהשובים לכם. כמובן דנכסה גם את כל הדברים הידועים כגון:
הסדרי ראייה , מזונות , חלוקת רכוש , בית , רכב ,חשבונות בנק ועוד.

ביצוע תהליך הגירושין בגישור גירושים בהסכמה הוא תהליך הבנוי על כוונת שני הצדדים לסיים את ההתקשרות הרגשית והכלכלית בניהם בדרך חיובית והוגנת שתאפשר לצדדים לסיים את הפרק הנ"ל בחיינם בצורה הטובה ביותר וכן לתת להם את האפשרות לפתוח דף חדש - כל אחד בפני עצמו, בצורה הנכונה והטובה ביותר עבורו.
מרכז גישור המגשרים - סניף חיפה, הוקם ע"י המגשרים מרכז גישור בפריסה ארצית.
המרכז שם לו כמטרה להיות בין המובילים את תחום גישור הגירושין בישראל.

מרכז המגשרים - גישור גירושין בחיפה,
נפתח במטרה לספק לתושבי חיפה שירות גישור גירושין מעולה, נגיש וזמין באזור חיפה, הקריות, קריית מוצקין, קריית אתא, ושאר יישובי האזור הקרובים לצפון חיפה ודרום חיפה וכמובן חיפה מרכז ,העיר התחתית בחיפה וכן אזור חיפה עלית והכרמל .
אנו מספקים שירותי גישור גירושין במחיר הוגן, המגשרים שלנו מנוסים, אדיבים ומחויבים לתהליך במשותף אתכם וכן לכללי האתיקה ושמירת הסודיות המחויבים במקצוע הגישור ובמיוחד בתחום גישור גירושים.

למה גישור גירושין בחיפה?

*הגישור קרוב וזמין ליד הבית לזוגות מחיפה

*הגישור כלכלי בהרבה לעומת האופציות האחרות. גישור יעלה אלפי שקלים לכל צד בהשוואה לעשרות אלפים בבית המשפט בחיפה.

*תהליך גישור גירושין בחיפה לזוג תושבי חיפה יקח פחות זמן של נסיעות לפגישות וגם מספר פגישות מצומצם יותר (בין 5-10) עד לקבלת הסכם מאושר וסופי,
לעומת פגישות עם עורכי הדין שלכם (שלא מחויב שיהיו מחיפה) קודם בנפרד אחר כך במשותף, הגעה לדיונים בבתי המשפט והגעה לקריאת פסקי דין /התנגדויות/דיונים חוזרים ועוד, חודשים על חודשים בבית משפט למשפחה בחיפה או ברבנות.

ביצוע תהליך ע"י מגשר אחד או מגשרת מוסמכים להבדיל מפניה לעורך דין או עורכת דין לגירושים שישכרו ע"י כל אחד מהצדדים, מפשט את התהליך ומוריד עלויות כעסים ומחלוקות - למינימום.

ביצוע תהליך גישור גירושין זוגי בחיפה ע"י מגשר גירושין, מגשרת, מגשרים מוסמכים בצורה אינטימית כזוג המברר את דרך הפישור והאמצע לפירוד בניהם עוזרת למזער את הפגיעה בבני המשפחה המורחבת למינימום האפשרי.

גישור גירושין בחיפה, חיפה והקריות, בצפון הארץ או בכלל - אם יבוצע ע"י מגשר גירושין או ע"י עורך דין ומגשר גירושין בחיפה, גישור מחייב הסכמה בין הצדדים בטרם התחלת התהליך. 
הליך הגירושין יכול להימשך זמן רב, למראית עין נדמה כי מרגע קבלת ההחלטה של שני הצדדים על הגירושין המרחק מהגט הינו קצר למדיי – אך לא כך הם פני הדברים, מדובר בתהליך ארוך שיכול להימשך זמן רב ולדרוש מכם לא מעט כוחות ותשומת לב. פתיחת תיק גירושין תתבצע בשתי שלבים – השלב הראשון פתיחת תיק גירושין בבית הדין הרבני שבו בעצם תקבלו את הגט, בין אם התחתנתם בחתונה אזרחית ובין אם התחתנתם בחתונה רגילה את הגט תוכלו לקבל רק בבית הדין הרבני. על מנת לקבל תוקף להסכם הגירושין שלכם יהיה עליכם לפתוח תיק גירושין בבית המשפט, מתוקף סמוכתו של בית המשפט לאכוף את ההסכם ולדאוג כי הוא לרווחת כל הצדדים או שניתן לקבל גם תוקף משפטי מבית הדין הרבני ללא גישה לבית המשפט.
דברים נוספים על גישור בחיפה:
מגשר גירושין בחיפה - הכוונה למגשר או מגשרת שמספקים שרות גישור גירושין ומקום המפגש שלהם עם הזוגות בתהליך הגישור יהיה באזור חיפה.
מגשר חיפה / מגשרים בחיפה - הכוונה לצורות הנפוצות בהם תמצאו בעלי מקצוע אילו בחיפה דרך רשת האינטרנט.
גישור גירושין בחיפה, גישור בחיפה, גישור גירושין חיפה -  הכוונה לעצם בצוע תהליך גישור גירושין להבדיל לדוגמה מהליך גירושים עצמו לבד שיכול להתבצע גם בתהליך דרך בית המשפט בחיפה או הרבנות בחיפה.
עורך דין ומגשר בחיפה,עו"ד ומגשר גירושין בחיפה,עורך דין גישור בחיפה,עו"ד מגשר חיפה - הכוונה לעורכי דין בדרך כלל העוסקים או מתמחים בתחום המשפחה וכן עורכי דין המתמחים בתחום הגירושין אשר עשו התמחות גם בתחום גישור גירושין ומספקים שרות גישור גירושין באזור חיפה.
מגשר מומלץ חיפה, מגשרת מומלצת חיפה,מגשרים מומלצים באזור חיפה - כמובן שכולנו הינו רוצים לקבל רשימה של מגשרים מומלצים אך כאמור בתחום הגישור גירושין שהוא תחום דיסקרטי המחויב בסודיות מלאה מצד המגשר עצמו לתהליך וכל מה שיאמר בו ע"י שני הצדדים המגושרים במשרד הגישור או /חדר/ מקום הפגישה,מגשר טוב לא יעביר לכם שמות ממליצים,ולכן לא נהוג למצא המלצות ברשת על מגשרים בתחום  זה.
משרדי גישור בחיפה - הכוונה למשרדים בהם נערכים מפגשי המגשרים עם הזוגות שעוברים תהליך גישור בחיפה.

גישור גירושין /גירושין/גירושים מידע נוסף  -

למידע נוסף התקשרו  

072-3935235