דף הבית >> גירושין >> גירושים בישראל
מגשר בישראל – מה תפקידו בגירושים?

בכל הנודע לתחום גירושין בישראל, תפקידו של המגשר בישראל הוא לסייע לבני הזוג להגיע להסכם הטוב ביותר כל זאת תוך שמירה על הכבוד ההדדי בין בני הזוג – ואולי הדבר החשוב ביותר זה לשמור על שאר בני המשפחה ועל הילדים בעיקר. המגשר נכנס לתמונה לפני או אחרי פתיחת תיק גירושין, כאשר פונים למגשר לפני פתיחת התיק המטרה היא כמובן למנוע מצב של חיכוכים ותביעות – עד להגעה להסכם אשר מוסכם על כל הצדדים ולהבאת לפתרון מהיר ככל האפשר. אם הגעתם למצב שיש לכם תיק גירושין פתוח אך כל צד נצור בעמדתו, זוהי גם סיבה מצוינת לפנות אל מגשר אל מנת שהוא יבחן את פני השטח בתור אדם ניטראלי ויספק את הפתרון ההולם ביותר עבור כל הצדדים כל זאת באמצעות הידע והניסיון אותו המגשר צבר עם השנים.

גישור גירושין – הדרך המהירה ביותר לגירושין בישראל

ישנן סיבות רבות אשר בגללן בני זוג יכולים להגיע למצב שהם מפרקים את החיים המשותפים ומחליטים להתגרש האחד מהשני, מדובר בפעולה לא פשוטה אשר גורמת לפירוק של זוגיות במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב הפעולה יכולה לגרום לפירוק של משפחה. גישור גירושין נועד בראש ובראשונה על מנת לסיים את כל התהליך הזה בצורה המהירה ביותר, מבלי לגרום למאבקים מיותרים או לפגיעה בילדים שזהו קו אדום עבור המגשרים. פנייה למגשר יכולה למנוע את כל הסיבוכים של פנייה אל בית המשפט על מנת להגיע להסדר, בית המשפט ימשוך את כל העסק במשך זמן רב עקב היצע נמוך של זמן וביקוש רב – מגשר לעומת זאת יוכל לעזור לכם לפתור את כל העניין בתוך שבועות ולסייע לכל צד לקבל את מבוקשו בצורה הטובה ביותר.

בישראל קיימים מגשרים אשר בהתמחותם הם לרוב עורכי דין. החיפוש של המגשר המתאים הוא לא עניין פשוט – המגשר חייב להיות דמות אשר מוסכמת על הגבר והאישה. בסופו של דבר הוא אמור לקבל את ההחלטה הגדולה שיכולה להשליך על שני הצדדים.  

תחומים קשורים נוספים:

גירושים בישראל סטטיסטיקה, תהליך גירושים עם ילדים, תהליך גירושים ברבנות, אתר גירושין בישראל, גירושין בישראל ומעמד האישה, גירושין בהסכמה, אחוז הגירושין בעולם

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף
שעות פעילות 09:00-17:00
     ימי פעילות א '- ה'
בשנים האחרונות הגירושים בישראל הפכו להיות עניין שכיח למדיי, כיום על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אשר חוקרת את אחוזי הגירושים בישראל אנו למדים כי אחד מכל ארבע זוגות צפוי להתגרש, נתון לא מעודד בכלל שאף עולה מידי שנה. ישנן מספר סיבות שהן נחשבות השכיחות ביותר המביאות גירושים בישראל, לרוב מדובר באי התאמה, בגידות אשר מתגלות עם הזמן, מצב כלכלי רעוע אשר גורם למפלס הלחץ לעלות וכמובן אתרי ההיכרויות והרשתות החברתיות אשר גורמות לכל הפיתויים להיות ממש בהישג יד.

גירושים בישראל - גירושין בישראל

למידע נוסף התקשרו 072-3935235