דף הבית >> שאלות ותשובות >> גישור לגירושין או עו"ד לגירושין
עו"ד לגירושין – מתי זה כדאי ומתי עדיף להימנע?

האופציה השכיחה ביותר בעת גירושין היא לפנות אל עורך דין, מדובר בדמות סמכותית אשר לרוב דואג לזכויות הד ששכר את שירותיו. היתרון של עו"ד הוא ברור, מדובר באיש מקצוע אשר למד והתמחה מספר שנים בתחום ויודע בדיוק איך לתפקד בסיטואציות ובקונפליקטים רבים. עו"ד מתוקף היותו דמות משפטית מכיר את כל האותיות הקטנות בהסכם גירושין, הוא יוכל לספק לכם הסכם אידיאלי לאחד מהצדדים.
החסרון העיקרי הינו בכך שהליכים משפטיים הינם יקרים ונמשכים זמן רב. כל צד מיוצג ע"י עו"ד מטעמו שצריך להצדיק את שכר הטרחה ששילם לו הלקוח ולא תמיד טובת ההליך של שני הצדדים עומדת מול עיניו. עלות עו"ד בהליך גירושין עלולה להגיע לעשרות אלפי ₪ ולא תמיד יכולים בני זוג לעמוד בעלויות אלו בנוסף על כל העלויות של מעבר דירה ועזיבת קן משפחתי.

מגשר לגירושין – אופציה זולה וטובה?  

בשונה מעורך דין, מגשר הוא אופציה הרבה יותר זולה והתשלום מתבסס על מספר המפגשים אליהם אתם צפויים להגיע. הרבה יותר קל למצוא כיום מגשר לגירושין מאשר עו"ד אשר יהיה מסוגל לפגוש אתכם למספר רב של מפגשים, כך שאם חשוב לכם לסיים עם כל העניין הזה כמה שיותר מהר האופציה של מגשר היא הרבה יותר טובה לכם מאשר אופציות אחרות הנמצאות בשוק נכון להיום.גישור לגירשון או עו"ד לגירושין - התשובות כאמור כתובות לעיל.

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף

שעות פעילות 09:00-17:00
    ימי פעילות א '- ה'
גישור גירושין על ידי מגשר או עו"ד יכולה להיות חוויה מוצלחת במיוחד מצד אחד, אך כמו בכל תחום בחיינו יש לה גם סיכוי להשתבש ולא להסתיים בדיוק כפי שאתם מצפים. המטרה העיקרית של גישור גירושין הינה להביא לדיאלוג בין בני הזוג על ידי מתן כבוד הדדי אחד כלפי השני, ומתן במה להצגת בעיות או טענות כך יהיה ניתן להגיע להסכם הוגן כלפי שני הצדדים אשר מנוסח על ידי גורם ניטראלי בדמות המגשר.

גישור לגירושין או עו"ד לגירושין

למידע נוסף התקשרו 072-3935235