דף הבית >> גישור >> גישור משפחתי
גישור משפחתי – אל מי לפנות?

הליך הגישור המשפחתי מתבצע על ידי מגשר מוסמך המתמחה בתחום של גישור משפחתי אשר יוכל ברוב המקרים לספק לכם מענה מקצועי ומתאים.
כיום קל מאוד למצוא מגשר משפחתי, אנשי מקצוע רבים מתחום הגישור פזורים ברחבי האינטרנט – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לערוך חיפוש קצר ברחבי האינטרנט ומהר מאוד תמצאו אופציות רבות אשר יכניסו אתכם עמוק לענייניים. מגשר עדיף על פני עו"ד ברוב העניינים הקשורים לגישור משפחתי, הסיבה העיקרית לכך היא שמקרים אלו אינם קיצוניים וניתנים לפתרון על ידי הכוונה מאיש מקצוע. מגשר משפחתי יספק את מעטפת המקצועיות הדרושה בכדי להגיע לפתרון מצד אחד, ומן הצד השני כמות הפגישות תהיה קטנה בהרבה מאשר כמות הפגישות עם עו"ד וכמובן שהתשלום בסופו של התהליך יהיה נמוך בהרבה.

גישור משפחתי – יפתור את הבעיות?

כל מקרה נמדד לגופו, אך לרוב
גישור משפחתי יביא לפתרון המחלוקות ולכתיבת הסכם אשר ירצה את כל הצדדים. גישור משפחתי הפך להיות שכיח מאוד בשנים האחרונות, אם עד לא מזמן המנוס היחידי לבעיות משפחתיות חמורות היה בית המשפט – היום לא צריך להסלים את המצב עוד יותר, וניתן להגיע להסכם תוך זמן קצר בעזרתו של מגשר מוסמך אשר מבין ומתמחה במחלוקות במשפחה.
לא משנה מאיזה סיבה אתם מגיעים אל המגשר – בין אם מדובר במחלוקות עקב ערבוב בין עסקים למשפחה או בין אם מדובר ממחלוקות על צוואות או ירושות – הפתרון המושלם לכל בעיה מהסוג הזה זה פנייה אל מגשר משפחתי שמכיר ויודע מתוקף תפקידו איך לפתור בעיות מהסוג הזה ואיך להגיע לפתרון שלא יותיר את אף אחד מהצדדים מתוסכל או מאוכזב.
תחומים קשורים נוספים:
גישור בענייני משפחה, גישור משפחתי טיפולי, לימודי גישור משפחתי, גישור משפחתי בבית משפט, גישור זוגי, גישור משפחתי חינם, כמה עולה גישור גירושין

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף
שעות פעילות 09:00-17:00
     ימי פעילות א '- ה'
הליך הגישור אינו מהווה פתרון למחלוקות אך ורק בתחום של גירושין, גישור הנה דרך מקובלת לפתרון בעיות כמעט בכל תחום שבו אנו חווים אל מול אדם נוסף מחלוקות או בעיות כאלה ואחרות. גישור משפחתי הוא אחד מהליכי הגישור הנפוצים והשכיחים ביותר בכל העולם, לרוב מדובר בהליך גישור שנוצר ממחלוקות בתחומים של עסקים במשפחה, צוואה וירושה, מחלוקות זוגיות וכן הלאה. המגשר משמש כצלע שלישית ונטראלית לסכסוך, כאשר כל מטרתו היא להושיב את הצדדים האחד מול השני ולנסות להגיע לפתרונות ולהסכם בר קיימא לשביעות רצון כל הצדדים המעורבים במקרה.

גישור משפחתי

למידע נוסף התקשרו  072-3935235