דף הבית >> גירושין >> חיסכון בהוצאות גירושין עם מגשר
למה גישור זול יותר מאשר עו"ד? 

ישנם המון סיבות לכך שפנייה אל מגשר תוזיל משמעותית את ההוצאות שלכם בעת גירושין, ראשית כל המטרה המרכזית של כל מגשר היא לפתור את המחלוקות במהירות ובתוך זמן קצר כל זאת בשונה מעו"ד שמבחינתו כל ההתנהלות היא של בית המשפט והוא לא מנסה לסיים את הסאגה אלא רק מייעץ ללקוחותיו כיצד להתנהל. הליך גישור לרוב לוקח מספר מועט של פגישות והתשלום שלכם יתבצע על פי מספר הפגישות אליהן תאלצו להגיע, ולכן לרוב מדובר בהוצאה הרבה יותר נמוכה מאשר אם הייתם פונים אל עו"ד.
מגשר צובר את רוב הניסיון שלו בשטח, מדובר באיש מקצוע אשר עבר התמחות ספציפית בטיפול בגישור גירושין והינו בעל ניסיון בתחום.

אז מה עדיף? מגשר או עו"ד? 

קשה מאוד לתת תשובה אחת נחרצת ובמקרים רבים צריך לשקול כל מקרה לגופו – לא תמיד ניתן להגיע לסיכום על ידי מגשר גירושין ולא יהיה מנוס מפנייה אל עורך דין במטרה להגיש תביעה בבית המשפט לענייני משפחה. אך בשורה התחתונה – אם קיימות מחלוקות שונות אך בני הזוג רוצים לנהל עליהן משא ומתן בעזרתו של צד שלישי ניטראלי (מגשר גירושין) שכל מטרתו הינה להביא אתכם למצב של פתרון הדברים על ידי דיבור והכלה. ישנה אפשרות גם להתחיל את התהליך בליווי מגשר ובמידה ואינכם מצליחים להגיע לפתרון לפנות אל עו"ד, זה רק יכול להועיל במקרים הרבים וההתקדמות שנעשתה אל מול המגשר תקדם את שני הצדדים גם בבית המשפט.

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף
שעות פעילות 09:00-17:00
   ימי פעילות א '- ה'
גירושין זהו עסק לא זול בכלל, לעיתים תוכלו להוציא בהליך שכזה הרבה יותר ממה שציפיתם – ההוצאות נמדדות על פי כמות הדיונים ועל פי מידת ההתבצרות בעמדותיהם של כל אחד מהצדדים, ככל שיהיה יותר קשה להגיע להסכמה בין הצדדים כך מן הסתם תמצאו את עצמכם נגררים לכמות גדולה יותר של דיונים בבית משפט וכך שכר הטרחה של העו"ד והתשלום אותו תצטרכו לשלם לבית המשפט יעלה בהתאם. אז איך ניתן ליצור חיסכון בהוצאות גירושין ברגע האמת? פשוט מאוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל מגשר  על מנת לפתור את המחלוקות במהירות ולשלם הרבה פחות.

חיסכון בהוצאות גירושין עם מגשר

למידע נוסף התקשרו 072-3935235