דף הבית >> אודותינו >> מגשרת גירושין
מגשרת גירושין מומלצת – איך מוצאים?

כיום השוק רווי במגשרי גירושין, אומנם כאשר האופציות עולות הסיכוי למצוא מגשר או מגשרת ברמה גבוהה גם הולך וגדל – אך הסיכוי ליפול על איש מקצוע חסר ניסיון הופך להיות סיכוי ממשי גם כן. אז איך מוצאים
מגשרת גירושין או מגשר גירושין ברמה גבוהה? איש מקצוע שיענה על כל הצרכים שלכם בעת ובעונה אחת?
קודם כל אסור לכם להתייאש, לא מן הנמנע כי תצטרכו לעבור מסלול תלאות עד אשר תגיעו אל איש המקצוע המתאים עבורכם – ככל שתגיעו להליך בצורה שלווה ורגועה יותר, כך הסיכוי שתמצאו את האיש אותו אתם מחפשים יגדל גם כן. בנוסף החיפושים המאסיביים יחשפו אתכם לאופציות רבות יותר, דבר שיכול לפתוח לכם אפשרויות רבות שלא הייתם מודעים לקיומם עד כה.
עוד עניין שיכול לעזור לכם למצוא מגשרת גירושין מומלצת זה לשמוע לעצות ולפידבקים של חברים או מכרים, כיום כל זוג העומד בפני הליך גירושין חייב להתחיל הליך של גישור גירושין – כאפשרותכם לשמוע פידבקים או חוות דעת על מגשרים כאלה ואחרים על ידי חברים או אנשים הקרובים אליכם. בסופו של דבר הדעה או חוות הדעת של אנשים אחרים שנמצאים בדיוק בסיטואציה שבה אתם נמצאים זה הדבר הטוב ביותר.מגשרת גירושין – כמה זמן נמשך ההליך?

הליך של גישור גירושין אמור להיות על פניו קצר מאוד ביחס לשאר האופציות העומדות לרשותכם, אך אורכו של התהליך ברוב המקרים תלוי בשני גורמים עיקריים: עוצמת הקרע בין בני הזוג ועד כמה בני הזוג מוכנים לפתוח ולפתור את המחלוקות העומדות על הפרק – ככל שעוצמת הקרע תהיה קטנה יותר ובני הזוג יהיו פתוחים יותר כך אורכו של התהליך יהיה קצר יותר ומנגד במידה והקרע בין בני הזוג יהיה גדול והם יסרבו או יתקשו לסרב פעולה עם מגשרת גירושין הסיכוי להגיע לפתרון מהיר יהיה רחוק מתמיד.
אורכו של הליך גירושין יכול להשתנות בהתאם לאיכותו ולמיומנותו של המגשר או המגשרת אשר שכרתם, ככל שמדובר באיש מקצוע מנוסה יותר כך הסיכוי שהוא ידע לעלות על הנקודות הבעייתיות ולפתור אותן יהיה ממשי יותר ויותר.מגשרת גירושין או עו"ד גירושין מה עדיף?

מגשר גירושין מלווה אתכם בכל רגע של ההליך, היחס שלו לכל העניין יהיה הרבה יותר אישי ורגיש דבר שקשה מאוד להגיד על עו"ד שחוץ מהמקרה שלכם עמוס בעוד עשרות מקרים שונים ומגוונים.
והעניין המהותי ביותר בבחירה בין עו"ד גירושין ובין מגשרת גירושין זה העניין הכספי, כאן ההבדלים הם עצומים – ברוב המקרים עורכי דין לוקחים סכומים הרבה יותר גבוהים מאשר מגשר גירושין. ובסופו של דבר התוצאה בשני המקרים זהה – הגעה להסכם גירושין בין שני הצדדים אותו יש להגיש לבית המשפט על מנת לתת חותמת סופית לכל הסיפור הזה.

מרכז גישור

צרו עמנו קשר למידע נוסף

שעות פעילות 09:00-17:00
     ימי פעילות א '- ה'
כל אחד מהצדדים המעורבים בהליך הגירושין רוצה להוציא ממנו את המקסימום, הליך של גישור גירושין ברוב המקרים זאת הדרך האידיאלית מבחינת כל הצדדים להוציא את המיטב מהגירושים עצמם תוך שמירה על כבוד הדדי ועל צלם אנוש. מגשרת גירושין תלווה אתכם צעד אחר צעד, הזוגות אשר מחליטים להתגרש ולא יודעים כיצד לפעול – הפנייה אל מגשרת גירושין תפתח עבורכם את כל הדלתות ותנווט אתכם היישר אל חוף מבטחים.

מגשרת - מגשרת גירושין

למידע נוסף התקשרו 072-3935235