מזונות  - מהם דמי מזונות מינימליים ומה התנאים להעלאתם? בתהליך הגישור יטופל כל נושא המזונות בצורה מיטבית. להלן תחומים נוספים בתחום:

גישור  -איך גישור יכול להיות לעזר כאשר מדובר במזונות?
הסכם גירושין – הסכם מותאם למצב האישי ושם דגש על העקרונות המלווים בכל הקשור למזונות.
מזונות – איפה בא לידי ביטוי תחום המזונות כאשר מדובר בגירושין.
גישור גירושין – להתגרש בצורה חכמה.

לנושא הבא בתחום ←  עלות גישור גירושין
תקציר מאמר :
 
 

תשלום מזונות

 
הסיטואציה האידיאלית מבחינת כל הצדדים היא להגיע להסכם מוסכם מראש על ידי הבעל והאישה אודות סכום התשלום החודשי ועל הסיטואציות בהם תהיה הוצאה משותפת של שני הצדדים. במקרים של מחלוקת על סכום המזונות והנושאים עליהם תהיה הוצאה משותפת, מגשר מיומן ומנוסה אשר מביא איתו ידע וניסיון רב ידע להבין את פני השטח ויקבע סכום מזונות ואת אופן חלוקת ההוצאות לרווחת כל הצדדים המעורבים. להמשך קריאה
דמי מזונות מינימליים נעים ברוב המקרים בין 1200-1600 שקל לילד, כאשר את הסכום הסופי אותו ייאלץ החייב במזונות לשלם יקבע שופט מטעם בית הדין לענייני משפחה. אם בני הזוג המתגרשים יגיעו להסכמה בדבר גובה המזונות עוד בטרם תחילת הדיונים בבית המשפט, במרבית המקרים השופטים מאשרים תהליך זה ואף מעודדים אותו. דמי מזונות מינימליים הם מאוד אינדיבידואליים ונקבעים לכל תיק או מקרה לגופו.
דמי מזונות הינם הבסיס לכל הסכם גירושין שמעורבים בו ילדים משותפים של בני הזוג, כאשר אחד מבני הזוג (לרוב הגבר) ייאלץ לשלם על פי חוק דמי מזונות לצורך כלכלת הילדים. דמי מזונות מינימליים מתבססים על מספר פרמטרים שאותם השופט הממונה על התיק ייקח בחשבון, אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הוא מהו התשלום המקסימאלי אותו החייב במזונות יכול לשלם? כאשר המטרה שעומדת לנגד עינו של השופט היא טובת הילדים וקביעת סכום מזונות סטנדרטי אשר לא תגרום לחייב במזונות להיכנס בגינם לחובות או לקשיים כלכליים.

דמי מזונות מינימליים

למידע נוסף התקשרו  072-3935235