מזונות הינם נושא מרכזי וחשוב העומד בסוך כל הסכם גירושין שבו מעורבים ילדים. מידע נוסף שיכול לעזור בתחום :

גישור – פתרון מהיר ונכון לגירושים.
הסכם גירושין – הסכם מסודר ונכון בהתאם לכל מקרה ועיקריו.
מזונות – כמה מגיע וכיצד מוודאים שהסכום המגיע אכן מוסכם ומתואם בין הצדדים.
גישור גירושין – הדרך הנכונה לגירושים בשותפות.

לנושא הבא בתחום ←  רבנות גירושין
תקציר מאמר :
 
תשלום מזונות 
 
במרכז של כל הסכם עתידי בין בני זוג הנמצאים בהליך גירושין נמצאים הילדים, הסכם המזונות הוא גולת הכותרת של ההסכם כאשר כל צד מושך לכיוונו ומנסה לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורו. המגשר מסייע לצדדים לקבוע את סכום מזונות שיידרש על מנת לקיים את הילדים בצורה הטובה ביותר ולא לפגוע באיכות חייהם לאור היותם ילדי הורים גרושים. להמשך קריאה
מי צריך לשלם תשלום מזונות?

תשלום מזונות - במרבית המקרים על הגבר יש את החובה לשלם את תשלום המזונות, אך כיום בחלק מהמקרים כאשר הגבר מקבל את המשמורת על הילד אז באופן טבעי האישה נדרשת לשלם תשלום מזונות ולשאת בכל שאר ההוצאות בגידול והחזקת הילד בהתאם להוראת בית המשפט או ההסכם הזוגי.
תשלום מזונות: על פי החוק במדינת ישראל כאשר בני זוג עם ילדים מתגרשים עליהם לדון על הנושא של תשלום מזונות ועל כלכלת ילדיהם, כך הילדים לא נופלים בין הכיסאות וממשיכים לקבל את מלוא ההשקעה ואת מלוא תשומת הלב מצד ההורים. כאשר צריך להחליט על סכום שאותו אחד מבני הזוג נדרש לשלם במסגרת תשלום מזונות קיימות מספר אופציות שבאמצעותן ניתן להגיע להחלטה המיוחלת: האופציה המומלצת ביותר היא על ידי הסכם כתוב ומוסכם על ידי בני הזוג, אלמנט נוסף שיכול להכריע את הנושא של תשלום מזונות זה פנייה אל מגשר או עורך דין לצורך ניסוח הסכם וגישור על הפערים הקיימים, האופציה השלישית והארוכה ביותר היא פנייה אל בית המשפט כאשר בני הזוג הגיעו למבוי סתום.

תשלום מזונות 

למידע נוסף התקשרו  072-3935235