דף הבית >> מגשר מוסמך
מרכז גישור-שירותי מגשר מוסמך כדי לספק מענה ראוי ומקצועי בתחום גישור בתחומים הבאים :

גישור – גישור איכותי וייחודי עם ליווי ותוכנית פגישות מסודרת לתוצאות מיטביות.
הסכם גירושין – הסכם גירושין מהווה אבן דרך אחרונה בדרך לגירושין.
מזונות – קבלת מידע מקיף אודות תחום המזונות והקשר ההדוק שלהם לילדים.
גישור גירושין – גירושין המתבצעים תוך שימוש בשירותי גישור - נהנים מליווי והדרכה נכונה בדרך לצעד חדש בחייהם.

לנושא הבא בתחום ←  
מגשרים לגירושין
תקציר מאמר :

מהם התנאים ההתחלתיים להליך גישור גירושים?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר שנשאלות בנוגע לאופציה של גישור גרושין הנה האם כל זוג הנמצא בעיצומו או בתחילתו של הליך גירושין יכול לפנות להליך של גישור? באופן כללי כל זוג הנמצא בהליך גירושין יכול לפנות לאופציה של גישור גירושין, אך ישנם כמה תנאי ברזל שחייבים להתקיים על מנת שתוכלו לפנות לגישור ועל מנת שהתהליך עצמו יצליח עם תוצאות חיוביות.

התנאי הראשון להצלחת הליך הגירושין ולעצם קיומו הוא הסכמה מלאה ושיתוף פעולה מלא מצד שני הצדדים, אם רק צד אחד מעוניין לפנות להליך של גישור – לא יהיה ניתן להתחיל את התהליך, רק כאשר שני הצדדים יהיו מעוניינים בתהליך יהיה ניתן להתחילו. תנאי נוסף שחייב להתקיים לקיומו של תהליך גישור גירושים הם מחלוקות מהותיות בין בני הזוג, במקרים של מחלוקות מסובכות ומורכבות או מנגד אם בני הזוג מסכימים על רוב הנושאים המהותיים (מזונות, ילדים, רכוש וכדומה) כדאי מאוד לפנות להליך גישור שיעזור לבני הזוג להגיע להסכמות מהירות ומתאימות להם להמשך החיים בנפרד - להמשך המאמר
לא כל מגשר הוא מגשר מוסמך.
מגשר מוסמך הוא אדם אשר למד את התחום ומכיר אותו על בוריו בצורה הטובה והמקיפה ביותר.
בשנים האחרונות חלה התקדמות בתפקידם של המגשרים המוסמכים, כאשר כיום תוכלו למצוא מגשר מוסמך מטעם בית משפט שאליו בתי משפט לענייני משפחה מעבירים תיקים עקב עומס ולחץ בכדי שיטפל בהם ויביא לפתרונות.

מגשר מוסמך - מגשר מוסמך מטעם בית המשפט

למידע נוסף התקשרו  072-3935235