עד איזה גיל משלמים מזונות - גיל 18 באופן עקרוני עם סייגים נוספים. למידע מקיף נוסף :

גישור – כצד הופכים את תהליך הגירושים לנעים הרבה יותר?
הסכם גירושין – להסכים ולהתגרש נכון.
מזונות – התחום הפיננסי שמאחורי ההסכם.
גישור גירושין – מתגרשים בדרכי נועם עם גישור צמוד.

לנושא הבא בתחום ←  משמורת משותפת מזונות
תקציר מאמר :
 
הילדים בראש סדר העדיפויות
 
הסכם מזונות לא אמור לממן או לכלכל את הגבר או את האישה, מדובר בסכום שכל כולו מוקדש לילדים – החשיבה מאחורי הסכום הזה היא להמשיך לתת לילדים את התנאים הסוציאליים הטובים ביותר. הילדים לא צריכים לשלם את המחיר על המחלוקות של ההורים, ולכן המגשר מסייע לצדדים להגיע להסכם שהחלק המרכזי בו הוא המזונות, הסדרי ראייה וכן הלאה. להמשך קריאה
מגיל 18 ועד גיל 21 על ההורה לשלם כשליש מתשלום המזונות (במסגרת השירות הצבאי) ולאחר גיל 21 אין חוק המחייב לשלם מזונות אלא אם כן בית המשפט קבע אחרת. המקרים בהם בית המשפט יכול לפסוק שתשלום המזונות יתארך מעבר לגיל 21 הוא במקרים שבהם הילד או הילדים מסיבות כאלה ואחרות אינם מסוגלים לכלכל את עצמם באופן עצמאי ולכן תשלום המזונות נועד למטרת קיומם הבסיסית.
עד איזה גיל משלמים מזונות? זוהי אחת מהשאלות הנפוצות ביותר בקרב זוגות המחליטים להתגרש. כמובן שכל אחד מהצדדים מנסה למשוך את החוק לכיוונו כאשר הצד המשלם מעדיף לקצר את המועד עד כמה שניתן ואילו הצד המקבל יעדיף להאריך את קבלת המזונות בכמה שיותר חודשים או אפילו שנים. 

אז עד איזה גיל משלמים מזונות? מה החוק אומר?
החוק מתנה את תשלום המזונות בהתאם לגילו של הילד, כאשר תשלום מזונות מלא ישולם עד גיל 18 או עד סיום כיתה י"ב (כאשר החוק קובע כי המועד המגיע קודם הוא המועד המחייב). 

עד איזה גיל משלמים מזונות

למידע נוסף התקשרו  072-3935235