עלות פתיחת תיק גירושין ברבנות מהווה את אחת ההוצאות הקבועות בתהליך הגירושים. גישור יכול לחסוך עבורכם לטווח ארוך עלויות משפטיות כבדות לאורך חוסר הסכמות שלא יושמו בתהליך הגירושין. למידע רלוונטי נוסף בתחום:

גישור – גירושין בתהליך חכם ומסודר.
הסכם גירושין – לדעת להגיע לפשרות נכונות בתהליך הסכם הגירושים.
מזונות – לדעת בדיוק מה מגיע לכל אחד מהצדדים.
גישור גירושין – מתגרשים בדרך נכונה לאורך כל הדרך.

לנושא הבא בתחום ←  עלות פתיחת תיק גירושין
תקציר מאמר :

גירושים בהסכמה – האם זה משתלם?

גירושים בהסכמה הם ללא ספק הרבה יותר ספק מאשר גירושים שלא נעשים בהסכמה, המחיר האטרקטיבי מגיע קודם כל בפנייה אל מגשר גירושין על פני עורך דין גירושין – אך העניין המרכזי הוא בהסכם המשתלם לשני הצדדים, גירושים בהסכמה ברוב המקרים יביאו להסכם מזונות נמוך יותר מאשר גירושים המתבצעים על ידי פנייה אל בית המשפט – הסכם מזונות נמוך לא אומר בהכרח שאחד מהצדדים אמור להיפגע מההסכם, להפך מדובר בהסכם שנועד לרווחת שני הצדדים ומביא לידיי ביטוי את ההתחשבות ברצונות של כל הצדדים המעורבים בהליך. למידע נוסף
בנוסף לתשלום הנ"ל בני הזוג יצטרכו לשלם סכום של 251 שקל על מנת לקבל את תעודת הגירושין הרשמית לידיהם. 
עלות פתיחת תיק גירושין ברבנות תהיה הרבה יותר זולה אם תבחרו באופציה של גירושין בהסכמה עם תהליך גישור צמוד. במידה ולא תגיעו למצב שבו תוכלו להתגרש בהסכמה, תאלצו לשלם תוספות שונות, כגון עלות בתי משפט, עורך דין, חוקר פרטי ועוד, שיכולות להוסיף עוד אלפי שקלים לסכום הגירושין הסופי.
פתיחת תיק גירושין ברבנות מה להביא, פתיחת תיק ברבנות מה להביא, פתיחת תיק גירושין בבית דין לענייני משפחה, רבנות גירושין ירושלים, פתיחת תיק גירושין ברבנות תל אביב, אגרת פתיחת תיק בבית משפט לענייני משפחה, פתיחת תיק גירושין בבית משפט אזרחי, הליך גירושין
כל זוג המעוניין לפתוח תיק גירושין ברבנות בודק מהי עלות פתיחת תיק גירושין ברבנות? כמובן שלכל זוג העומד בפני הליך גירושין נושא העלויות חשוב במיוחד, בטח בזמנים בהם בני הזוג יאלצו להוציא סכומי כסף רבים הודות הוצאות שונות ולכן חשוב מאוד לחסוך כל שקל.
עלות פתיחת תיק גירושין ברבנות הינה עלות קבועה, והיא מורכבת ברובה מאגרות ממשלתיות אשר קובעות בחוק ואינן ניתנות לשינוי. התשלום אותו תצטרכו לשלם לבית הדין עומד על 753  שקל (כולל בתוכו תשלום על פתיחת תיק גירושין ותשלום על אישור הסכמי הגירושים).
פתיחת תיק גירושין מחויבת להתבצע ברבנות ומחייבת תשלום אגרה לקופת הרבנות כאמור. תיק גירושין במהותו נפתח ברבנות, ושם ממשיך התהליך להסכם משותף על מנת לקבל את הגט הרבני בסוף התהליך.

עלות פתיחת תיק גירושין ברבנות

למידע נוסף התקשרו  072-3935235