פתיחת תיק גירושין - שלב הבסיס לכל המועיניינים להתחיל בתהליך גירושים. להלן נקודות ומידע בסיסי חשוב:

גישור – מפגשים קבועים בהתאמה לזוגות על מנת לספק עבורם את הכלים והיכולת להסכים ביחד.
הסכם גירושין – הסכם זה  מותאם בצורה כזאת שבכל מקרה לגופו מותאם בהתאם.
מזונות – מתשלומים עבור שהות הילדים אצל ההורה המחזיק ע"פ חוק.
גישור גירושין –גירושין מותאמים לתוכנית מוגדרת עם שיתוף פעולה מרבי ואיכותי .

לנושא הבא בתחום ←  גירושין בהסכמה ברבנות
תקציר מאמר :
גישור גירושין – הדרך המהירה ביותר לגירושין בישראל


ישנן סיבות רבות אשר בגללן בני זוג יכולים להגיע למצב שהם מפרקים את החיים המשותפים ומחליטים להתגרש האחד מהשני, מדובר בפעולה לא פשוטה אשר גורמת לפירוק של זוגיות במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב הפעולה יכולה לגרום לפירוק של משפחה. גישור גירושין נועד בראש ובראשונה על מנת לסיים את כל התהליך הזה בצורה המהירה ביותר, מבלי לגרום למאבקים מיותרים או לפגיעה בילדים שזהו קו אדום עבור המגשרים. פנייה למגשר יכולה למנוע את כל הסיבוכים של פנייה אל בית המשפט על מנת להגיע להסדר, בית המשפט ימשוך את כל העסק במשך זמן רב עקב היצע נמוך של זמן וביקוש רב – מגשר לעומת זאת יוכל לעזור לכם לפתור את כל העניין בתוך שבועות ולסייע לכל צד לקבל את מבוקשו בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף
עלות פתיחת תיק גירושין תלויה אך ורק בכם, לכן חשוב מאוד שתעשו עבודה מקדימה ותקבעו את הרף המקסימאלי של התקציב אותו תהיו מוכנים לשלם לכל אורכו של התהליך. בכדי שלא תיכנסו לסחרור בכל הקשור אל העלויות של הליך הגירושין ולא תגיעו למצב שאתם מתקשים לגמור את החודש רק בגלל העלויות של הגירושין, תהיו עם יד על הדופק ותעשו שיעורי בית בטרם כניסתכם לתהליך.
פתיחת תיק גירושין ברבנות מה להביא, פתיחת תיק ברבנות מה להביא, פתיחת תיק גירושין בבית דין לענייני משפחה, רבנות גירושין ירושלים, פתיחת תיק גירושין ברבנות תל אביב, אגרת פתיחת תיק בבית משפט לענייני משפחה, פתיחת תיק גירושין בבית משפט אזרחי, הליך גירושין
חוק ישראל מחייב גירושין ברבנות ע"י תהליך של פתיחת תיק גירושין הדורש תשלום אגרה לרבנות. עלות פתיחת תיק גירושין מהווה הוצאה ראשונית מחויבת.
הרבנות הינה ההליך הראשוני לפתיחת תיק גירושין. 
עלות פתיחת תיק גירושין באופן בסיסי הינה עלות קבועה ולא משתנה, העלות תכלול בתוכה אגרות שונות: בין היתר ניתן למצוא אגרת פתיחת תיק ואישור הסכם הגירושין שעלותו תהיה 251 שקל, סכום זהה תאלצו לשלם על הנפקת תעודת הגירושין עבור כל אחד מבני הזוג. 
 

עלות פתיחת תיק גירושין

למידע נוסף התקשרו  072-3935235