תהליך גירושין נכון - תנו לצוות המגשרים לעזור לכם להתחיל התחלה חדשה.

גישור – חבילת מפגשים מותאמת להסכם גירושין מהיר.
הסכם גירושין – כל התהליך להסכם גירושין חתום, מוגמר ומוסכם.
מזונות – תהליך מובנה להסכם מזונות משותף.
גישור גירושין – מתגרשים עם גישור גירושין במינימום מאמץ והוצאה מינימלית.
תהליך גירושין מתחיל בהחלטה

תהליך גירושין בעצם יכול להתחיל בהחלטה של אחד מהצדדים ובנקיטת עמדה מהצד שלו לפתוח בהליך זה ברבנות. לרוב, במידה ואחד הצדדים אינו מעוניין בגירושין, הרבנות לא תאפשר מתן גט מהיר אלא אם ישנם נימוקים משמעותיים לכך. זו הסיבה שכאשר ההסכמה היא דו צדדית, הדרך להסכם גירושין מהירה ופתוחה.
ההסכם מהווה עבור הרבנות מסמך משפטי לכל דבר שנותן גושפנקה לרצון האמתי ולקיחת האחריות על ידי הזוג כדי ליצור מבנה מוסכם לחלוקה של רכוש, הסכמות הדדיות והסכמי ראייה ומזונות במידה ויש ילדים משותפים.

 
מתגרשים בתהליך נכון

תהליך גירושים יכול להיות שונה לחלוטין לכל זוג וזוג. ללא הסכמה או שיח משותף, יתכן צורך בערכאות המשפט ועורכי דין. מיותר לציין שתהליך זה יתבע סכומי כסף גדולים, עגמת נפש, מאמץ נפשי ניכר והמון לחץ על הילדים המשותפים (במידה ויש). בעוד שזוג שלא ממש מסתדר אבל עושה את ההשתדלות הראויה ליצור שיח ולהגיע להסכמות משותפות וויתורים הדדים – יוכלו להגיע להסכם גירושין מהר ועם הוצאות מינימליות.
במידה וגם אתם בחרתם להתגרש, עשו זאת בחכמה. את תהליך הגירושין שלכם, בחרו לעשות עם רצון להתחיל משהו חדש ולסיים את הישן בצורה נכונה וטובה.
וותרו על אגו ותנו למגשר שלכם לעשות את עבודתו נאמנה. עם הכוונה נכונה, אתם תוכלו להמשיך הלאה את חייכם בדרך חדשה וטובה, בתהליך שיבנה אתכם הלאה לחיים טובים וראויים.
תחומים נוספים קשורים:
תהליך גירושים בהסכמה, תהליך גירושים ברבנות, הליך גירושין מהיר, גירושים זכויות האישה, תהליך גירושים ללא ילדים, גירושים עם ילדים, כמה עולה לפתוח תיק גירושין ברבנות, פתיחת תיק גירושין בבית משפט
לנושא הבא בתחום ← הסכם גירושין בהסכמה
עלותו של עורך דין לענייני גירושין משתנה ממשרד עורכי דין כזה לאחר.
על מנת להוזיל את העלויות ניתן לפנות אל עורכי דין הנמצאים בפריפריה ולא בערים הגדולות לרוב.
בנוסף ניתן לבצע סקר שוק קצר ולבדוק את העלויות אצל מספר עורך דין לענייני גירושין וכך לקחת את ההצעה הזולה ביותר.
מעוניינים בתהליך גירושין במספר מפגשים והוזלה משמעותית בעלויות? גישור גירושין יכול להוות את הפתרון שלכם.

תהליך גירושין

למידע נוסף התקשרו  072-3935235