כאשר תהליך הגירושין מגיע לידי גירושים בהסכמה - הדרך להסכם משותף מהירה וקלה הרבה יותר :

גישור – גישור מוסכם בצורה מלאה על שני בני הזוג מביא בדרך כלל להידברות ותוצאות ראויות ומהירות.
הסכם גירושין – הסכמה משותפת בים הצדדים הבאה לידי כתב בעל סמכות משפטית.
מזונות – הסכם פיננסי בנוגע לתשלום החודשי בעבור הילדים.
גישור גירושין – גירושים מוסכמים - כפתרון להמשך יחסים בשלום גם לאחר הגירושין.

לנושא הבא בתחום ←  גירושים ברבנות
תקציר מאמר :

גירושים בהסכמה – איך מאפשרים הסכם גירושים?

את החותמת הסופית לכל הסכם גירושין חייב לתת בית המשפט לענייני משפחה, אפילו אם החלטתם לפנות אל מגשר גירושין על מנת להגיע להסכם גירושין בהסכמה – בסופו של דבר עליכם להגיש את נוסח ההסכם הסופי לבית המשפט על מנת שהוא יקיים דיון ויאשר את הסכם הגירושין.
הדיון בנוגע לאישורו של הסכם הגירושין הינו קצר יחסית, הוא נועד על מנת להבטיח כי ההסכם מקובל באופן מלא על כל אחד מהצדדים ולא התבצע תוך כדי כפייה על אחד מבני הזוג. וכמובן ששופט גם בודק כי ההסכם שם בראש סדר העדיפויות את הילדים והקטינים שאינם לוקחים חלק פעילים במשא ומתן על ההסכם, אך מבחינת בית המשפט הם נמצאים בראש סדר העדיפויות וטובת אמורה להיות אחד מהדברים הבסיסיים על מנת שהסכם גירושין יאושר בצורה חלקה וללא בעיות מיוחדות. להמשך קריאה 
גירושים בהסכמה – למה זה חשוב כל כך?

גירושים בהסכמה חשובים בראש ובראשונה לתהליך גירושין מהיר ואפקטיבי, ברוב המקרים כאשר הגירושים מתבצעים בהסכמה הם גם מביאים לתהליך קצר במיוחד אשר לא מביא איתו קשיים מיוחדים או כל סיבה לעיכובים שעלולים להיגרם עקב התעקשויות שונות. בנוסף גירושים בהסכמה יבטיחו כי הפגיעה בילדים תהיה מינימאלית והם אף עשויים שלא להרגיש בתהליך עצמו ואף לא לחוות קשיים או דיכאונות לאחר הגירושין ובהתאקלמות לחיים החדשים.
גירושים בהסכמה יכולים להיות אבן דרך ותחילתו של תהליך גירושין מהר אשר לא ייקח זמן רב, אך כמובן שאלמנט זה אינו נותן הבטחה בשום שלב כי הגירושים יסתיימו באופן מהיר וללא עיכובים מיותרים. גירושים בהסכמה יכולים להגיע במגוון רחב של דרכים ואפשרויות כאשר האופציה העדיפה היא גירושים בהסכמה מלכתחילה על ידי שני בני הזוג, או מנגד גירושין בהסכמה בתיווכו של עורך דין לענייני משפחה או על ידי מגשר אשר מוסמך לגשר על הפערים המתגלים בין בני הזוג במהלך תהליך הגירושין.

גירושים בהסכמה

למידע נוסף התקשרו  072-3935235