לעיתים קיים צורך בתהליך גישור משפחה הדורש התערבות חיצונית של מגשר לצורך הגעה להסכמות משותפות בדומה לתחומים נוספים אלה:

גישור – להתגרש עם ראש שקט.
הסכם גירושין – יש חיים לאחר הגירושין.
מזונות – הוצאות נדרשות לתשלום בהתאם לחלוקת המשמורת.
גישור גירושין – למתגרשים עם גישור גירושים.

לנושא הבא בתחום ←  הסכם גירושים דוגמאות
תקציר מאמר :

גישור משפחתי – אל מי לפנות?

הליך הגישור המשפחתי מתבצע על ידי מגשר מוסמך המתמחה בתחום של גישור משפחתי אשר יוכל ברוב המקרים לספק לכם מענה מקצועי ומתאים.
כיום קל מאוד למצוא מגשר משפחתי, אנשי מקצוע רבים מתחום הגישור פזורים ברחבי האינטרנט – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לערוך חיפוש קצר ברחבי האינטרנט ומהר מאוד תמצאו אופציות רבות אשר יכניסו אתכם עמוק לענייניים. מגשר עדיף על פני עו"ד ברוב העניינים הקשורים לגישור משפחתי, הסיבה העיקרית לכך היא שמקרים אלו אינם קיצוניים וניתנים לפתרון על ידי הכוונה מאיש מקצוע. מגשר משפחתי יספק את מעטפת המקצועיות הדרושה בכדי להגיע לפתרון מצד אחד, ומן הצד השני כמות הפגישות תהיה קטנה בהרבה מאשר כמות הפגישות עם עו"ד וכמובן שהתשלום בסופו של התהליך יהיה נמוך בהרבה. למידע נוסף
אילו בעיות ניתנות לגישור באמצעות גישור משפחה?

גישור משפחות יכול לפתור לא מעט בעיות, בין הבעיות הנפוצות ביותר הניתנות לפתירה על ידי גישור משפחה ניתן למצוא: סכסוכי ירושה, סכסוכים כספיים בין בני משפחה, פתרון מחלוקות בין הורים וילדים ועוד מגוון רחב של מריבות או סכסוכים הקשורים לבני משפחה. חשוב מאוד להיות בשאיפה משותפת לסיום הסכסוך ולהגעה לפתרון אשר מטיב עם שני הצדדים, זוהי הדרך המובילה שהאופציה של גישור משפחה תתרום ותביא למצב של שלום בית בין בני המשפחה.
ישנן סיבות רבות היכולות ליצור סכסוכים או מריבות בין בני משפחה, החוכמה היא לדעת כיצד לשים בצד את כל אותם הסכסוכים ולנסות הליך של גישור משפחה אשר במהלכו מגיעים לפשרה שאמורה לשים את כל הבלגן מאחור. על מנת לקבל ייעוץ או גישור משפחה בצורה אפקטיבית מוטב לפנות אל מגשר אשר מוסמך לספק שירותי גישור משפחתיים, חשוב מאוד לבדוק זאת על מנת להבטיח כי הטיפול אותו תקבלו יהיה טיפול המיועד לקשיים ולבעיות אותם הנכם חווים.

גישור משפחה

למידע נוסף התקשרו  072-3935235