הליכי גירושים  - השלבים של תהליך הגירושים. עשו זאת חכם בעזרתו של מגשר מוסמך - להלן מידע בנושא:

גישור – חבילת מפגשים מוסכמת לדרך אפקטיבית כל הדרך לגירושים.
הסכם גירושין – הסכמות הגירושין במסמך משפטי בסיום התהליך.
מזונות – תשלום מוסכם למחזיק הילדים.
גישור גירושין – להתגרש בדרך מוצלחת.

לנושא הבא בתחום ←  גישור משפחה
תקציר מאמר :

הליך גירושין משפטי או מגשר גירושין – איזה אופציה טובה יותר?


פתיחת תיק גירושים בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני הינה החלטה דרסטית של אחד מהצדדים, לרוב מדובר באופציה שהיא ברירת המחדל לאחר שהצדדים הגיעו למבוי סתום ואינם יכולים להגיע להחלטה באופן עצמאי. משימתו הראשית של מגשר גירושין היא לעזור לבני הזוג להגיע להסכם שמוסכם על כל הצדדים ושומר על הילדים בצורה האולטימטיבית. למידע נוסף
הליכי גירושין – אז איך ניתן לקצר אותם?

תחילה מומלץ לבצע תיאום ציפיות בין בני הזוג ולנסות להבין על אילו נושאים ישנן הסכמות בין בני הזוג ואילו על אילו נושאים קיימות חילוקי דעות קלות או עמוקות. כיום בזכות המודעות לכל נושא הגירושין והשכיחות הגבוהה שלהם בחיינו, ניתן למצוא מגשרים רבים המתמחים במתן ייעוץ והכוונה בכל הקשור על מנת לפתוח בתהליך של הליכי גירושים מרגע ההחלטה הגורלית ועד ליום שבו כל אחד מהצדדים יתחיל את חייו הפרטניים כאדם גרוש באופן רשמי.
עקב ריבוי המתגרשים במדינת ישראל ובעולם כולו, הליכי גירושים מהווים עניין בלתי נפרד בכל הקשור לתהליך הגירושין. על מנת לקצר הליכי גירושין חשוב מאוד לבחור איש מקצוע בדמות מגשר או עו"ד גירושין על מנת לגשר על כל הפערים או המחלוקות המתגלות בין בני הזוג, וכיאה לבני זוג הנמצאים באחד מרגעי השפל בחייהם מלחמת האגו והאינטרסים יכולה להיות מלחמה הרסנית שבה כל האמצעים כשרים עבור על אחד מהצדדים.
 

הליכי גירושים - הליכי גירושין

למידע נוסף התקשרו  072-3935235