דף הבית >> הסכם בוררות
אתר המגשרים  עוסק גם בתחום הסכמי בוררות. הסכם בוררות מיועד להתבצע ע"י מגשר בעל הסמכה בתחום הפיננסי ויש בכך יתרון גדול לפתור תחומי רבים תחת קורת גג אחת. 

גישור – תהליך ניטראלי שמטרתו להביא את הצדדים להסכמה משותפת בדרך לגירושין בשלום.
הסכם גירושין – מהו הסכם גירושין טוב? כזה העונה על ציפיות הצדדים ומתחשב בנקודות ספציפיות חשובות לכל אחד ובנוסף - מהווה גם פשרה במידת הצורך.
מזונות – מתי יקבע סכום המזונות ובאיזה מצבים לא ישולמו מזונות?
גישור גירושין – גירושין בגישור ולא בדרך אחרת.

לנושא הבא בתחום ←
יישוב סכסוכים
תקציר מאמר :

באילו נושאים צריך לפנות להליך גישור?


הליך גישור הינו הליך רחב היקפים, ולכן אפשר לפנות אל מגשר בכל נושא או עניין אשר גורם לאחד מבני הזוג לספקות בנוגע להסכם הגירושין הנרקם. אחד מהנושאים השכיחים ביותר הנמצאים בלב ליבו של כל הסכם גירושין הם הסדרי ראייה ומשמורת על הילדים. הנושא מטבעו הינו נושא רגיש מאוד אשר מהווה קו אדום עבור הצדדים המעורבים, כאשר עבור המגשר - הילדים ובני המשפחה נמצאים בראש סדר העדיפויות, לכן המגשר ירכז את מירב המאמצים בכדי להגיע להסכם אידיאלי הכולל בתוכו את הסדריי הראייה והמשמורת על הילדים הן מבחינת הילדים עצמם והן מבחינת ההורים.
נושא נוסף שמעסיק כל מגשר או הליך גישור הוא הסכם ממון וכל ההסדרים העתידיים הקשורים לתשלומים וכספים. אחת מהסיבות השכיחות ביותר לאי הגעה להסכם גירושין קשור בכסף – וכאן נכנס המגשר כצלע שלישית ניטראלית שמטרתה היא לחלק בין בני הזוג את כל הרכוש בצורה שווה והוגנת כך שכל צד יצא על שכרו ויוכל לצאת אל החיים החדשים עם רשימה הוגנת / מוסכמת על שני הצדדים. להמשך קריאה
הסכם בוררות מחויב להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה בדמות מגשר או בורר.
הדמות חייבת להיות כזאת המוסכמת על כל הצדדים המעורבים בבוררות.
לעיתים ניתן אפילו לנסח "שטר מינוי" או "הסכם מינוי" לבורר או מגשר כך שלאחר הגשת הקביעה הסופית לא יהיה ניתן להכחיש או לטעון שהבורר לא הוסכם על כל הצדדים.

הסכם בוררות - הסכמי בוררות

למידע נוסף התקשרו  072-3935235