צוות מגשרים יכול להוות עבורכם את הכלי הנכון והחכם ביותר לגירושים בריאים עם מבט קדימה - להלן מידע חיוני נוסף:

גישור – תהליך משותף עם מגשר מוסמך כל הדרך עד לגירושין מוסכמים.
הסכם גירושין – הסכם הליבה של תהליך הגירושים בתהליך משותף עם המגשרים.
מזונות – מגשרים כל כל הפערים כדי להתאים הסכם הכולל מזונות מותאמים.
גישור גירושין – גישור נכון לגירושין נכונים.

לנושא הבא בתחום ←  הליכי גירושים
תקציר מאמר :

איך מאתרים את המגשר הנכון?

כיום לכל מגשר יש את תחומי העיסוק שלו, בדיוק כמו לעורכי הדין גם המגשרים מתחלקים על פי העניינים בהם הם מתמחים – באפשרותכם למצוא מגשר גירושים, מגשרי ירושה, מגשרים פליליים, מגשרים עסקיים. חשוב מאוד לאתר מגשר אשר מתמחה בתחום שבו עוסקת הבעיה או הקונפליקט שבו אתם נמצאים, האינטרנט ומנועי החיפוש הם הדרך הידידותית והקלה ביותר למצוא כיום מגשרים לכל סיטואציה – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את העיסוק של המגשר המתאים ומיד יעלו לכם אופציות רבות של מגשרים שאחד מהם בוודאות יתאים לדרישות ולצרכים שלכם.
בנוסף כיום ישנם משרדי מגשרים אשר מאגדים בתוכם מספר מגשרים שכל אחד מהם מתמחה בסוג מסוים של גישור, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להציג את הבעיה בפני המשרד והם כבר ידאגו להצמיד לכם את המגשר המתאים לסיטואציה שבה אתם נמצאים. היתרון של אופציה זו היא האפשרות להיעזר בשני מגשרים בו זמנית כל אחד על פי המומחיות שלו. להמשך קריאה
איך בוחרים מגשרים בצורה מוצלחת?

ראשית כל חשוב ללמוד ולהבין מיהו איש המקצוע שמולו אתם הולכים לעמוד, רק מגשר שתצליחו להתחבר אליו והוא יתחבר אליכם יביא אתכם אל התוצאות החשובות בהליך הגישור. מקרי גירושין רבים התעכבו רק בגלל בחירת מגשר שאינו מתאים להלך הרוח של הצדדים ולכן חשוב מאוד שתבצעו את הפעולה באופן נכון ומבוקר ללא לחץ למרות הסיטואציה המאתגרת. בנוסף חשוב להבין כי בחירתם של אותם מגשרים חייבת להיות מוסכמת על שני הצדדים, שכן שני הצדדים צריכים לרצות לגשר על הפערים ולא רק צד אחד חדור מטרה וצד שני שנגרר אחריו ללא ברירה. מגשרים בעלי וותק ומקצועיות יוכלו בדרך כלל לתת מענה מקיף.
החשיבות של מגשרים הינה גבוהה במיוחד, מגשר מוצלח ומנוסה יכול לעשות את ההבדל בין גירושים מוצלחים ובין גירושים קשים ומסובכים. כמובן שלהליך בחירת המגשר יש חשיבות עליונה, כיום בשוק קיימים מגשרים רבים המתחרים על תשומת ליבם של הלקוחות – ועקב ריבוי האופציות הופכת הבחירה להיות הרבה יותר קשה ומסובכת על מנת למצוא את איש המקצוע המתאים בדיוק לכם. 

מגשרים

למידע נוסף התקשרו  072-3935235