רבנות גירושין - שותפים מלאים בתהליך הגירושים - תחומים נוספים שיכולים להוות ידע חשוב :

גישור – כיצד מנהלים תהליך גישור לגרושין?
הסכם גירושין – להגיע לרבנות לא מספיק - צריך גם הסכם משותף.
מזונות – הפתרון המשותף לתשלום חודשי.
גישור גירושין – להתגרש עם ליווי ולסיים את הגירושין ברבנות בצורה טובה.

לנושא הבא בתחום ←  עד איזה גיל משלמים מזונות
תקציר מאמר :

איך מתגרשים נכון - לנסח הסכם גירושין בצורה נכונה ועניינית

אחד מהדברים החשובים ביותר הוא ניסוח הגט או הסכם הגירושין, חשוב מאוד לנסח את ההסכם בצורה ברורה כך שלא תהיה אופציה להבין אותו לכאן ולכאן. ניסוח הסכם גירושין חייב להתבצע על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ויוכל לספק לכם מהידע והניסיון שלו, מומלץ להיעזר בעורך דין מוסכם על הצדדים כדי לנסח ולכתוב אותו בצורה נכונה משפטית.
כל הסכם גירושין חייב לקבל חותמת של בית משפט, ולכן מעטים המקרים שבהם הסכם גירושין לא היה מספיק ברור או החלטי – אך כמובן שגם כאן יש יוצאים מן הכלל, ועליכם לוודא כי כל אחד מהסעיפים הנמצאים בהסכם ברור ומביא לידי ביטוי את כל הנקודות והאופציות האפשריות מבחינתכם.
להמשך קריאה
האם חייבים להתגרש בדרך של רבנות גירושין?

במידה והתחתנתם באמצעות הרבנות מחובתכם לקבל את הגט מהרבנות בסיומו של התהליך, אך באפשרותכם לבחור את הגוף שיטפל בכם בכל אורכו של תהליך הגירושין עד ההגעה להסכם הגירושין – כאשר הבחירה שלכם תהיה בין בית המשפט לענייני משפחה או רבנות גירושין. עליכם לדעת כי אין באפשרותכם להחליף את הגוף המטפל באמצע התהליך, ולכן חשוב מאוד לעשות את הבחירה המועדפת על שני בני הזוג ולא רק על אחד מהם.
רבנות גירושין איך זה עובד בארץ? במדינת ישראל שבה מרבית הזוגות נישאים במסגרת הרבנות נדרשים להגיע אל הרבנות בעת גירושין על מנת לקבל את הגט המיוחל. רבנות גירושין היא בעצם הגוף שיטפל בכל הליך הגירושין, והגורמים המטפלים ילוו אתכם מרגע ההחלטה ועד להגעתכם לקו הסיום עם הגט ביד. רבנות גירושין שמה לה לדגש את טובת הילדים לכל אורכו של הליך הגירושין, ולכן ברוב המקרים הסכם הגירושין יעסוק ברובו על הסכמי המשמורת ועל אופן חלוקת הרכוש כך שהילדים יפגעו בצורה המועטה ביותר מהתהליך עצמו.

רבנות גירושין

למידע נוסף התקשרו  072-3935235